wtorek, 21 lipca 2015

Ryś

Rysiek już kiedyś gościł na moim blogu.  Za każdym razem jak robię zdjęcia to pcha mi się przed aparat. Rysio jest ze mną już .... 5 lat i 9 miesięcy. Jak go poznałam mieszkał pod budynkiem w którym pracowałam , był wiecznie głodny i zmarznięty (wtedy w październiku padał śnieg !) . Co mogłam zrobić? Miałam już kota a nawet dwa, trzeci by "nie przeszedł', na szczęście mój Facet miał tylko jednego , przygarnął Ryśka..... Nie jedno z tym kotem przeżyłam. Spacery z dziećmi- Rysiek uwielbia spacerować ! Jest bardzo mądrym kotem z bardzo silnym charakterem, czasem wydaje mi się że traktuje mnie jak służącą...... :) Żaden pies mu nie straszny, wszystkie inne moje koty pod pantoflem u Ryśka. Za to moim dzieciom pozwala na wszystko a One kochają go ponad życie. Ma z nimi jak w raju- widok kota śpiącego na poduszce przykrytego pieluchą tetrową mnie już nie dziwi :))))
Czasem tylko patrzę w te mądre oczy i zastanawiam się jakiego miał właściciela? Czy został wyrzucony ? Czy sam poszedł w świat nas poszukać ?
Ile musiał przejść w swojej bezdomności- rysiek miał martwicę końca ogona- owrzodzona cała reszta- ma amputowany ogon. Śmiejemy się że to bardzo wygodne, bo w kuchni się mu na ogon nie nadepnie :))))
Ale się rozpisałam- Proszę Państwa oto RYŚ !

4 komentarze:

 1. on naprawdę wygląda jak ryś! super jest :) nie dziwię się, że Dzieciaki za nim przepadają! Pozdrawiam ciepło :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też za nim przepadam ale ciiiii....... uwielbiam wszystkie swoje zwierzątka- te , które odeszły ciepło wspominam. Również pozdrawiam i zyczę udanej reszty urlopu !

   Usuń
 2. Piękny kot! Mądry zwierz to najlepszy kompan :) A imię do niego pasuje idealnie. Drapanki za uchem dla Rysia :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję w imieniu ryśka obowiązkowo PODRAPIĘ ! :)

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...