sobota, 26 stycznia 2013

Wyróżnienia

 „Nominacja do Liebster Award jest otrzymywana od innego blogera w ramach uznania za "dobrze wykonaną robotę" Jest przyznawana dla blogów o mniejszej liczbie obserwatorów więc daje możliwość ich rozpowszechnienia. Po odebraniu nagrody należy odpowiedzieć na 11 pytań otrzymanych od osoby, która Cię nominowała. Następnie Ty nominujesz 11 osób (informujesz ich o tym) oraz zadajesz im 11 pytań. Nie wolno nominować bloga, który Cię nominował."Wyróżnione blogi :

1. http://pearllart.blogspot.com/
2. http://kratbizuteryjnie.blogspot.com/
3. http://tiby5.blogspot.com/
4. http://jagodar.blogspot.com/
5. http://rosanegra-gallery.blogspot.com/
6. http://sklepikpodorionem.blogspot.com/ (za swoją działalność)
7. http://n-sufi.blogspot.com/
8. http://bizuteriaflorentyny.blogspot.com/
9. http://rudziaszkowo.blogspot.com/
10. http://pracownia-maximy.blogspot.com/
11. http://lilobeaded.blogspot.com/


Nie będę zadawać pytań..... choć może tylko te poniżej.
Ponieważ często jestem pod ogromnym wrażeniem prac pokazywanych przez inne blogerki zastanawiam się ile czasu dziennie poświęcają na koraliki i skąd go biorą. Mam dwójkę malutkich dzieciaków i zostają mi skrawki dnia a ostatnio przemęczenie bierze górę nade mną i padam razem z moimi dzieciakami, więc nawet wieczory mi odpadły :( . Ale jak odeśpię swoje to wieczory wrócą :))))
A oto pytania:
1. Kiedy pierwszy raz spotkałaś na swej drodze koraliki?
2. Ile czasu poświęcasz na swoją pasję (np. dziennie lub tygodniowo)?

pozdrawiam i życzę udanej zabawy przy nominacji kolejnych blogów :)))
AMIRkoraliki

5 komentarzy:

 1. Dziękuję za wyróżnienie, Twoje prace są też cudowne :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję bardzo! U mnie choroby, ale odpowiem na pytanka na pewno w ciagu kilku dni! Pozdrawiam ciepło!

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam serdecznie! Dziękuję za wyróżnienie! Moje odpowiedzi:
  1. Pierwszy raz z koralikami spotkałam się w 2008 roku, kiedy zobaczyłam w internecie sznur szydełkowo - koralikowy, który mnie zachwycił. Wtedy byłam maniakiem szydełkowym. Postanowiłam się nauczyć i tak zaczęła się moja nowa pasja.
  2. Koralikom poświęcam kilka godzin dziennie (3-5), przeważnie wieczorem gdyż pracuję zawodowo. Kiedy kończę jedną pracę, to już wiem co będę robić następnie.
  Pozdrawiam i życzę nowych ciekawych prac :) !

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuje, dziękuje- to bardzo miłe być wyróżnioną. Uwielbiam koralikowanie i robie to od 2007 roku. Te pierwsze tworki były koślawe, ale jakoś z czasem jest lepiej. Pomysł na koraliki wzięłam z amerykańskich gazet przysyłanych mi przez siostre. Teraz dziele mój czas na koraliki i blaszki, florale. Jestem w nich zakochana... . Uwielbiam te małe cacka /oczywiście mówie tutaj nie o stopach różnych dziwnych wschodnich/. Coraz częściej staram się połączyć koraliki z blaszkami.A czasu wciąż mi brakuje.W pierwszej kolejności liczenie koralików w sklepiku, a potem uczta ach!!! Często do 2 w nocy. I zazdroszcze N.Su-Fi, że tak ma to poukładane i wie co będzie robić następnie. Ja mam rozłożonych kilka prac i robie akurat to na co mam ochote. Pozdrawiam, dziękuje:))))))))))))

  OdpowiedzUsuń
 5. Dzięki dziewczyny :) bardzo miło z Waszej strony i super że odpowiedziałyście na pytania :) a teraz dzieci śpią, obiadek się gotuje a ja będę koralikować :) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...